SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Які заклади освіти у Сокалі, Великих Мостах та Белзі можуть переформатувати у профільні ліцеї?

18 жовтня у відділі освіти, молоді та спорту Сокальської міської ради відбулося засідання робочої групи з питань профільної освіти, яку провела начальник відділу освіти, культури, релігій та туризму Червоноградської райдержадміністрації Руслана Антонюк.

У ході засідання робочою групою розглядалися питання щодо формування перспективної мережі ліцеїв у Сокальській територіальній громаді та обговорено перспективу переформатування трьох закладів освіти у профільні ліцеї, а саме:

  • Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сокальський ліцей імені Олега Романіва Сокальської міської ради Львівської області;
  • Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Сокальський ліцей № 3 Сокальської міської ради Львівської області;
  • Сокальська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Сокальської міської ради Львівської області.

Крім того, як повідомила Руслана Антонюк, 19 жовтня, у відділі освіти, культури та туризму Великомостівської міської ради також відбулось засідання робочої групи з питань профільної освіти. У профільний ліцей рекомендовано переформатувати Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ст. Тут є чудова матеріально-технічна база, відремонтований басейн, зручне георозташування, новий харчоблок, встановлена пожежна сигналізація, є достатня кількість кабінетів та педагогів-методистів, які готові працювати виключно зі старшими класами. Продумано й довіз учнів до закладу з інших населених пунктів. Перспективну мережу ліцеїв у Червоноградському районі обговорювали з робочою групою й у відділі освіти Червоноградської міської ради. Начальник відділу освіти Ігор Гомонко та заступник голови Червоноградської міської ради Надія Земницька поділились досвідом свого шляху до створення ліцею у Червоноградській територіальній громаді.

А вже 20 жовтня робоча група з питань профільної освіти засідала в приміщенні Белзької міської ради. Профільний ліцей рекомендовано заснувати на базі Белзького опорного закладу загальної середньої освіти I-III ст. За словами Руслани Антонюк, плюсами цього є:
• хороше георозташування закладу
• перспектива наповнюваності учнями
• окреме приміщення для учнів початкової та базової освіти, кваліфіковані педагоги
• відповідна матеріально-технічна база.

Директор Белзького освітнього закладу Володимир Золочівський запланував анкетування учнів для виявлення потреб напрямків профільного навчання. Також на засідання обговорювали можливість подолання проблем, які можуть стати на перешкоді рівного доступу дітей до якісної освіти:
• поганий стан доріг
• потреба в додатковому Школярику для довезення учнів з віддалених населених пунктів
• потреба в добудові більшої спортивної зали.

21 жовтня робоча групи з питань профільної освіти мала відвідати Добротвірську, Лопатинську та Радехівську громади.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.