SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Як у Червонограді ведуть активну боротьбу із  стихійною торгівлею?

Обережно, стихійна торгівля: чому небезпечно купувати з асфальту?

Овочі, фрукти, а подекуди молочні продукти та м’ясо, червоноградці купують просто із землі. Ці товари не є сертифікованими, не проходять скринінг у лабораторії та продаються без належних документів. Відповідальність за спожиття таких продуктів харчування лежить на плечах покупців. Адміністрація ринку закликає людей не купувати продукти з асфальту, а натомість запрошує на критий ринок та на овочевий , який працює без вихідних та з дотриманням усіх санітарних норм:

“Стихійна торгівля, в першу чергу, це є небезпечно. Зараз спека, люди продають молоко “з підлоги”. Я звертаюсь до тих людей, які купують, – не треба жартувати зі своїм життям. В нас були випадки такі, коли під час карантину люди приходили на ринок, навіть продавали розбавлене молоко з низьким вмістом жирності. На ринку ми це перевіряємо, тому не купуйте “з підлоги”. Ми живемо в європейському цивілізованому суспільстві. Наш ринок відкритий з 7 до 16 год,” – зазначив директор КП “Червоноградський ринок” Сергій Воєвода.

Бореться з стихійною торгівлею і місцева влада. Відтак, на ринку проводять часті рейди з поліцією та муніципальною вартою, розповів перший міського голови Червонограда Володими Коваль.

“У зв’язку з перенесенням торгівлі на ринок “Левада” ми “побороли” хоча б Сокальську вулицю. Але протягом вже третього тижня ми “боремось” з Сокальська 2, Шухевича, де продовжує народ торгувати. Наразі нам це вдається, бо дуже допомагає поліція, муніципальна варта та представник держпродспоживслужби і відділу економіки. Вони до людей відносяться дуже толерантно, пояснюють все. Кожен день проводяться рейди, тому що тільки таким чином, коли буде відома кара, буде розуміння того, що ти робиш якісь неправильні речі, за це ти будеш нести відповідальність”.

Тож, ставтесь відповідально до того, що купуєте!

Детальніше у відеосюжеті телеканалу “Бужнет” за посиланням: https://www.facebook.com/buzhnet/videos/948881302281561

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.