SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Власники малого та середнього бізнесу Червонограда доєднались до всеукраїнської акції «SAVE ФОП»

Підприємці вдаються до радикальних заходів та вимагають аби влада їх почула. Вони просять залишити спрощену систему оподаткування та відмінити штрафи. У понеділок, 9 листопада, учасники акції протесту #SaveФОП перекрили рух транспорту на міжнародних трасах. У такий спосіб вони виступають проти запровадження касових апаратів для малого бізнесу. Такі перекриття відбувалися по всій Україні.

Червоноградські підприємці в понеділок, 9 листопада, долучились до всеукраїнського руху «SAVE ФОП», який відстоює права малого та середнього бізнесу. В перший день тижня, ФОПи перекрили дорогу міжнародного значення в Сопошині. Протестують проти законопроекту Вереховної Ради, який має вступити в дію 1 січня 2021 року. Підприємці виступають проти касових апаратів та просять залишити спрощену систему оподаткування.

Наталя Лопушанська, представниця руху «SAVE ФОП» в Червонограді розповідає, що бояться не звітності, а штрафів:

“Наші умови – залшити спрощену систему оподаткування, книгу обліку доходів. Ми не боїмося касових апаратів, ми боїмося того, що за ними стоїть. Бо, щоб ввести товар в касовий апарат, має бути відповідний чек, первинна документація. Це значить, що має бути внесена інформація про походження товару, його якість, хто виробник в т.п. Нам таких документів не дає ніхто і не хоче давати, їх в принципі, не існує. Тож, якщо перевіряючи перераховує товар, і він в тебе в апараті не зачислений, то за одну одиницю товару повинен сплатити штраф – 51 тис грн. Тож підприємці боряться за те, щоб цей закон змінити і тим самим допомогти нам, інакше малий бізнес загине”

Минулого тижня підприємці Червонограда брали участь у мітингу під стінами Верховної Ради. Адміністрація КП “Червоноградський ринок” підтримала ФОПів та організувала поїздку до Києва. Того дня їх законопроекти так і не розглянули.

“Законопроекти, які ми розробили, захищають наші права та спрощену систему і відміняють касові апарати, але ці законопректи на розгляд не виставити, оскільки не було відповідної кількості депутатів. Але до нас вийшла Юлія Тимошенко, яка пообіцяла посприяти в відтермінуванні на рік касових апаратів,” – зазначила у коментарі журналіста телеканалу “Бужнет” Наталя Лопушанська.

Підприємці і надалі будуть відстоювати свої права та вже готуються до нових поїздок.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.