SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Від суботи, 6 березня, почуть вакцинацію від COVID-19 у Червоноградському районі

Від завтра, 6 березня, починають роботу бригади з вакцинації ще у трьох містах області. Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації.

Станом на вчора, 5 березня, на Львівщині вакцинували вже 420 медиків. Про це розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Як він зазначив, наразі працюють дві мобільні бригади з вакцинації, проте уже завтра до них долучаться команди в районах області.

«На вихідні доєднуються команди в районах області. Зокрема, розпочнуть вакцинацію мобільні бригади м. Червоноград, Самбір, Золочів. Враховуючи те, що кількість бригад буде збільшуватись, збільшуватимуться і об’єми вакцинації», – розповів Орест Чемерис.

Та наголосив, що вакцинація наразі є єдиним шляхом боротьби з пандемією коронавірусу.

За попередню добу із діагнозом COVID-19 госпіталізували 188 осіб. Скерували на самоізоляцію 1419 людей. Аналіз на ПЛР-дослідження вперше набрано у 1607 осіб.

Підтверджено коронавірусну інфекцію методом ПЛР у 646 людей.

Додамо, у Кам’янка-Бузькій ЦРЛ лікують майже чотири десятки осіб із підозрою та підтвердженим коронавірусом. Про це сьогодні, в межах брифінгу, розповів заступник директора з медичного обслуговування населення Кам’янка-Бузької ЦРЛ Олег Волошин. «До прикладу, якщо у січні у нас було 25-27 пацієнтів, то на початок березня ця цифра сягала і до 45», – додав Олег Волошин. Сьогодні, медзаклад може прийняти сотню пацієнтів. Усі ліжка мають кисневе забезпечення.

У Сокальській ЦРЛ ситуація трохи краща, зараз у лікувальному закладі перебуває 24 людини з діагнозом коронавірусна інфекція.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.