SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Верховна Рада України дозволила виробляти антисептики на базі заводів «Укрспирту»

Зокрема, Парламент 31 березня підтримав законопроєкт №3275 про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-2019.

Він дозволяє виготовляти дезінфекційний засіб (сировину для антисептиків) на базі заводів держпідприємства «Укрспирт». «За» таке рішення проголосували 312 депутатів.

Відповідні внесено зміни до: Податкового, Митного, Цивільного кодексів, Кодексу законів України про працю, Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України «Про зайнятість населення», «Про банки і банківську діяльність», «Про освіту», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» та деяких інших законодавчих актів.

Цими змінами, зокрема: запроваджується підтримка для працівників та роботодавців в умовах поширення коронавірусу COVID-19; розширено підстави для продовження процесуальних строків, встановлених судом або законом; спрощується виробництво продукції, необхідної для протидії поширенню коронавірусу COVID-19; забезпечується здійснення виплат соціальної допомоги, продовжено строк звернення за соціальною допомогою та строки виплат соціальної допомоги; відтерміновано подання звітів, статистичної інформації до контролюючих органів тощо.

Проект Закону зареєстровано за №3275.

Джерело – Верховна Рада України

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.