SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Україну з Польщі евакуйовано поїздами ще 1153 громадян

21 березня, на кордоні з Польщею, співробітники Держприкордонслужби з представниками Лабораторного центру МОЗ та Держпродспоживслужби зустріли ще два евакуаційні поїзди.

Серед 1153 прибулих сьогодні цими потягами осіб, окрім українців, було також й п’ятеро іноземців, які мали документи, що дають право на перетин кордону.

Загалом із польського Перемишля в Україну вже прибуло сім таких потягів (п’ять – 20 березня). Наразі усіма ними повернулося більше 4220 громадян України та 13 іноземців.

Відразу із прибуттям у вагони поїздів піднялися прикордонники та представники санітарно-карантинного підрозділу. Пасажирам виміряли температуру, в усіх прибулих вона була в межах норми, скарг на самопочуття не надходило. Також було проведено опитування про стан здоров’я, усім роздали пам’ятки. Кожен із пасажирів підписав добровільну згоду на проведення протиепідемічних та профілактичних заходів.

Нагадаємо, евакуацію із Польщі українців організовано спільними скоординованими зусиллями Міністерства інфраструктури, Міністерства закордонних справ та Укрзалізниці.

Додамо, що відповідно до рішення Уряду України, пункти пропуску тимчасово закриті для міжнародного пасажирського залізничного, повітряного та автобусного сполучення. Однак державні органи організовують спецрейси, яким із-за кордону повертаються українці, а до своїх країн іноземці. Такі рейси продовжуються активно здійснюються й літаками.

Джерело – Державна прикордонна служба України

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.