SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

Львівські бабаки констатували прихід весни

Дві Марусі та Мишко ще раз підтвердили – зими у нас так і не було. А метереологічна осінь перейшла одразу у весну, пише Захід.нет.

Цього року у Львівському еколого-натуралістичному центрі бабаків не будили. Бо сімейство навіть не впадало у зимову сплячку. Третій тиждень звірята поводять себе вже рухливо. А сьогодні на День бабака – зоологи їх ще такими не бачили.

Усі троє багато рухалися та висвистували. Це говорить – зими у нас практично не було і весна вже настає. Також вихованці центру розповіли про зміни у тваринному та рослинному світі, які відбулись цьогоріч через потепління.

«Ми бачимо, що метереологічна весна вже прийшла, тому прогнозувати її прихід не було сенсу. Це ще раз говорить про те, що на жаль, відбувається серйозне потепління. А вже причини його треба аналізувати нам всім спільно в тому числі і вченим. Думати про те, як потім реагувати, тому що зміни в природі, не дивлячись на те, що може нам комфортно і тепло, потягнуть за собою дуже серйозні зміни у виробництві продуктів харчування і так далі», – прокоментував директор Львівського еколого-натуралістичного центру Ігор Антахович.

Джерело: zaxid.net.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.