SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В Сокалі ремонтують стадіон: на об‘єкті інтенсивно працює техніка, сюди вже завезли обладнання від високоякісного постачальника

Керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як 8 жовтня провів робочу зустріч з керівником Сокальської громади Сергієм Касьяном на території фізкультурно-оздоровчого комплексу «Сокіл», на реконструкцію якого передбачені кошти Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету в рамках Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини.

«Сокальська громада не тільки знайшла кошти на співфінансування реконструкції стадіону, а й неодноразово довела, що тут буде кому займатись. Адже в Комплексних Іграх Львівщини саме спорстмени Сокальщини часто стають переможцями як в окремих видах, так і в загальному підсумку», – зауважує керівник управління.

На об‘єкті інтенсивно працює техніка, сюди вже завезли обладнання від високоякісного постачальника – фірми Polanik. 59 виробів компанії сертифіковані Міжнародною федерацією легкої атлетики. Цілком можливо, що стадіон у Сокалі вдасться реконструювати за рекордно швидкий час при цьому на надзвичайно якісному рівні.

“Якщо будівельна техніка працює на об’єкті при світлі нічних фар, значить громаді стадіон треба на вже. І то дуже круто,” – зазначили у Управлінні молоді та спорту Львівської ОДА.

Додамо, міський голова Сокальської ТГ наголошував, що щотижня будуть проводитися робочі наради на стадіоні, щоб контролювати процес виконання робіт не у кабінетах, а безпосередньо на місці.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.