SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
В день виборів у Червонограді поліцейські склали адміністративний протокол щодо порушення карантинних обмежень

На Львівщині правоохоронці продовжують працювати у посиленому режимі. Відтак, 25 жовтня до поліції надійшло 266 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За кожним з них проводилась перевірка, за результатами яких було відкрито 5 кримінальних проваджень та складено 23 адмінпротоколи.

Адміністративні протоколи правоохоронці склали у місті Червоноград, Сколівському, Дрогобицькому, Яворівському, Жовківському, Самбірському, Старосамбірському, Буському та Стрийському районах Львівщини, а також у Личаківському, Залізничному та Франківському районах Львова.

Зокрема:

– за ст.212-23 (Пошкодження, приховування, знищення свого виборчого бюлетеня, бюлетеня для голосування на референдумі або винесення його за межі приміщення для голосування) Кодексу України про адміністративні правопорушення – 17 протоколів;

– за ст.212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітації референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення – 4 протоколи.

У Трускавці та Червонограді поліцейські склали 2 адміністративних протоколи щодо порушення карантинних обмежень за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.Перевірки за повідомленнями тривають. Складені матеріали про адміністративні правопорушення скеровані у суди для прийняття рішень.

Окрім того, за виявленими фактами порушення виборчого законодавства на Львівщині слідчі територіальних підрозділів поліції відкрили п’ять кримінальних проваджень. До завершення виборчого процесу поліцейські продовжують працювати у посиленому режимі.

Джерело – Поліція Львівської області

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.