SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Сокальській РДА обговорили питання забезпечення ветеранів АТО медичним лікуванням та лікарськими засобами

22 липня голова Сокальської районної державної адміністрації Ігор Дацюк зустрівся з активом ГО «Спілка воїнів учасників АТО Сокальського районну та м. Червоноград».

На зустрічі також були присутні: депутат обласної ради Сергій Касян, головний лікар КНП СРР ЛО «Сокальська центральна районна лікарня» Роман Швед, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Володимир Огінський.

Присутні обговорили питання забезпечення ветеранів АТО медичним лікуванням та лікарськими засобами, стан соціального забезпечення санаторно-курортним лікуванням, психологічною реабілітацією та фінансовою підтримкою ветеранів АТО, а особливо осіб з інвалідністю в наслідок війни.

За підсумками зустрічі голова райдержадміністрації дав доручення щодо негайного вжиття заходів для належного забезпечення медичними препаратами ветеранів війни, які брали безпосередню участь у бойових діях у зоні АТО та належного виконання районної Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО та членів сім’ї загиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності на реалізацію якої з районного бюджету скеровано понад 600 тис. грн.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.