SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Сокальській міській раді провели навчання для старост

24 грудня у Сокальській міській раді провели практичні навчання з новопризначеними старостами громад Сокальської ОТГ. Вони приступлять до виконання обов’язків з 1 січня 2021 року.

Про це написав на своїй сторінці у facebook голова Сокальської ОТГ Сергій Касян. На початку наради голова привітав старост та наголосив, що працюватимуть вони в нелегкий час, коштів на розвиток громад в бюджеті досить мало, тому потрібно створити у громадах ініціативні групи, визначити, які проблеми потребують першочергового вирішення і брати участь в конкурсі мікропроєктів місцевого розвитку. Учасники повинні подати заявки на участь в цьому конкурсі до 31 січня. Також Сергій Касян закликав старост, щоб максимально працювали у громадах над наповненням бюджету міської ради, якщо буде перевиконання бюджету – зможуть спрямувати більше коштів на розвиток громад.

Про кадрові питання детально розповіла Оксана Шклянка – головний спеціаліст з питань кадрової роботи Сокальської міської ради.

Віра Шавалюк – начальник Сокальського РВ ДРАЦС ЗМУМЮ м. Львів присутнім розповіла, що на старост покладено обов’язки по проведенню Державної реєстрації актів цивільного стану – народжень, одружень, смертей.

Старости також видаватимуть довідки, будуть реєструвати місце проживання громадян, – про це розповідав Олег Лащук – начальник відділу адміністративних послуг Сокальської міської ради.

Про земельні питання новопризначені старости розмовляли з Любомиром Миколайчуком – начальником відділу земельних ресурсів та архітектури міськради.

“Земля – наше багатство, тому маємо провести аудит земель і прикласти зусиль, щоб всю землю обробляли та сплачували за неї податки у місцеву казну”, – наголосив Сергій Касян.

Марія Семенчук – головний спеціаліст в галузі інвестицій, інновацій, розвитку та туризму Сокальської міської ради розповіла детально про конкурс мікропроєктів, на які напрямки можна подавати заявки, як правильно писати проекти, щоб вони мали хороший результат.

Христина Чернявська – начальник юридичного відділу розповіла детально про етап реорганізації селищної та сільських рад шляхом приєднання до Сокальської міської ради.

“Чимало з старост – нові люди, деякі вже мають досвід роботи у органах місцевого самоврядування. Сподіваюся, вони плідно працюватимуть для людей і заслужать їхню довіру” – написав голова Сокальської міської ради ОТГ.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.