SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У депутатському складі Сокальської міської ради відбулись зміни

5 лютого проходило І пленарне засідання V сесії VIII скликання Сокальської міської ради.

Після затвердження питань порядку денного головуючий надав слово голові Сокальської міської територіальної виборчої комісії Сеньків А.О.  Доповідач зачитала Постанову Сокальської міської територіальної виборчої комісії.

Зміни у депутатському складі Сокальської міської ради відбулись, оскільки двоє з новообраних депутатів  були обрані на  посади не сумісні з депутатським мандатом і з 1 січня 2021 р. припинили повноваження депутата.

Нагадаємо, Кондратюка В.І. призначили керуючим справами виконавчого комітету міської ради, а Козійчука Ю.Б. – старостою Тартаківського старостинського округу.  Їхнє місце зайняли наступні за черговістю кандидати в депутати від відповідних партії (ПП “Голос” і ПП”Народний Рух України”) – Федун Т.І. та Андрущак П.В.
Наступним рішенням депутати внесли зміни до складу постійних депутатських комісій затверджених рішенням сесії Сокальської міської ради Львівської області від 17.12.2020 р. №5.

Відтак, до складу комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва ввели Андрущака Петра Володимировича, а до комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, захисту прав та свобод громадян, інформаційної політики – Федун Тетяну Ігорівну. 

Далі депутати розглянули земельний блок питань та затвердили Положення про місцеву пожежну охорону. Як пояснив міський голова Сергій Касян, пожежні команди, які діяли в с.Хоробрів та Спасів, хочуть об`єднати. У бюджеті міської ради передбачено на них більше 600 тис. грн.

А ще головуючий повідомив депутатам, що на базі Скоморохівської амбулаторії планується створення Центру безпеки (пожежники, медики та шериф).

Розглянувши 30  з 49 питань порядку денного, депутати завершили І пленарне засідання. Свою роботу V сесія міськради продовжить у вівторок, 9 лютого.

Джерело – портал Сокаль і Сокальщина

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.