SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червоноградській п’ятій школі  обговорили проблему психічного здоров’я молоді

Як повідомили на сторінці Червоноградської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів 5, цих вихідних у навчальному закладі відбулась інтерактивна освітня виставка“Mental Trek”.

Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 стала однією з пілотних шкіл в Україні, де відбулась інтерактивна освітня виставка “Mental Trek”, в рамках проєкту “Mental Health for Ukraine”, який реалізує ГО “Альянс за громадянські права” за підтримки посольства Швейцарії в Україні.

Як повідомили організатори, команда фасилітаторів зі всієї України, на чолі з психологом Червоноградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Христиною Чемерис, спільно з учнями 8 класу, впродовж двох годин обговорювали тему психічного здоров’я молоді. Під час розмови піднімали питання психічного здоров’я, протидії булінгу, надання допомоги одноліткам, які цього потребують, вміння взаємодіяти та існувати в гармонії із самим собою.

Як наголошують учасники, “захід відбувався простою та доступною для кожного мовою”, в інтерактивному форматі, це особливо сподобалось підліткам.

Зі слів Христини Чемерис, на сьогоднішній день з цієї тематики в Україні заплановано лише 3 виставки. І саме Червоноградська п’ята школа отримала можливість здобути цей досвід, а школярі – отримати нові знання. Виставка і заняття були проведені відповідно до санітарних норм встановлених на час карантину.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.