SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
У Червоноградській міській лікарні  відремонтують приймальне відділення

В межах реалізації Національного проекту «Велике будівництво» на Львівщині планують реконструювати та відремонтувати дев’ять приймальних відділень.

Відповідно до Порядку та умов надання місцевим бюджетам субвенції із держбюджету, на реалізацію проектів із реконструкції та капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 8 липня 2020 року № 612, затвердили перелік проектів із реконструкції приймальних відділень. Про це повідомили на сайті Львівської ОДА.

«Комісія Міністерства розвитку громад і територій взяла до уваги наші пропозиції щодо визначених об’єктів і виділила для Львівської області 72 млн грн на реконструкцію, капітальний ремонт приймальних відділень. Після проведення на об’єктах усіх робіт Міністерство охорони здоров’я систематизовано закупить усе необхідне обладнання», – розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Окрім приймального відділення КП “Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради”, роботи проводитимуть ще на 8 об’єктах Львівської області.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.