SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Тартаківський палац запрошує 22-23 серпня на черговий музичний вікенд

Тартаків – місце щасливих людей. Саме тут – та тепла і затишна атмосфера, що дозволить відволіктися від усіх турбот, провести незабутній день з сім’єю та друзями та отримати чудовий настрій на весь наступний тиждень. Про це йдеться в повідомленні Тартаків / Tartakiv.

Саме у цьому куточку на Сокальщині “Ви зможете бодай ненадовго зануритися в минуле століття, помандрувати доріжками історії та відчути себе господарями палацу періоду 1910-их років.На минулих вихідних відбулося відкриття туристичного сезону, а вже на ці вихідні маємо для Вас нову програму!”

Отже, графік роботи локації: субота 18.00 – 23.00, неділя 14.00 – 20.00.

Постійні заходи на локації:

  • Щогодинні екскурсії від наших талановитих екскурсоводів;
  • Переодягання в костюми, що реконструюють епоху Урбанських;
  • Музичний аудіо-супровід в стилі епохи Урбанських від музикознавця Світлани Бордун;
  • Флешмоби, квести та розваги для наймолодшої аудиторії.

СПЕЦІАЛЬНА ПРОГРАМА НА ВИХІДНІ 22-23 серпня

Субота, 22 серпня

20:00 до 22:00 – кульмінація вечора – романтичний саксофон у виконанні Ярослава Повха

22.00 – кінотеатр під відкритим небом

Неділя, 23 серпня

Особиливий гість палацу – відома львівська лялькарка Інна Івасюк з персональним проектом «Магодза»

Аква-грим від Уляни Павлат , Махенді.

Впродовж вихідних, починаючи з суботи 16.00, на території палацу діятимуть веселі атракціони «Юність», що забезпечать сміх та драйв для малечі.

Організатори звертають увагу на заходи безпеки. Станом на сьогодні Львівська область перебуває в «помаранчевій зоні» щодо COVID-19.

“Відтак, обмеження на масові заходи становить не більше 100 осіб. Нашу діяльність із промоції та розвитку туристичного потенціалу Тартаківського палацу ми проводимо на відкритому просторі. Площа припалацовоі території та прилеглого парку становить 7 га. Просимо прийняти до уваги нові карантинні обмеження, одягати маски та зберігати соціальну дистанцію. Пам’ятаймо, здоров’я – найцінніше!”

ЯК ДОЇХАТИ

  • Адреса локації – Львівська обл., Сокальський район, с.Тартаків, вул.Т.Шевченка, 2а.Відстань Львів – Тартаків – 93 км.
  • Власним транспортом зі ЛьвоваМаршрут: Львів, вул.Галицьке Перехрестя – Жовква – Червоноград – Сокаль – Тартаків.
  • Рейсовим автобусом зі Львова Автостанція АС-2, сполучення Львів – Сокаль, потім – прохідні маршрутні автобуси, що курсують через Тартаків (орієнтовно щогодини). Є можливість замовити в Сокалі таксі до Тартакова (відстань – 9 км., вартість послуги – в межах 130 грн., тел. 0961055454).

ПОСЛУГИ НА ЛОКАЦІЇ

Безкоштовно – перебування на території палацу, а відтак участь / споглядання всіх концертів, дійств, кіно тощо, що будуть тут відбуватися;

Вхід в палац – 20 грн. Сюди входить прослуховування екскурсій, переодягання в «костюми Урбанських», огляд змінних виставкових проектів в приміщенні палацу;

За окрему оплату – атракціони та харчування.

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ

Нагадуємо, що ініціатива відродження Тартаківського палацу – некомерційний проект без системного фінансування, життєдіяльність котрого залежить лише від підтримки відвідувачів. На 2020 рік в організаторів ще багато планів, зокрема, завершення реставрації брами Я.Станкевича, влаштування на території пам’ятки системи відеоспостереження та WI-FI. Також є незначні, проте системні витрати на адміністрування проекту, зокрема, оплата праці команди проекту, пальне, засоби для догляду за територією, інформаційна поліграфія, інші господарські та побутові витрати. І однозначно є плани цього року знову податися на конкурс мікропроектів Львівської обласної ради, котрий передбачає обов’язкове небюджетне фінансування.

На території палацу стоїть благодійна скринька, пожертви з котрої щопонеділка перераховуються на «Тартаківський» рахунок БФ «Спадщина.УА» з інформуванням про залучені благодійні пожертви на цій ФБ сторінці.

За неділю 16 серпня 2020 року надходження до благодійної скринька склали 1921 грн. та були перераховані на розрахунковий рахунок БФ «Спадщина.УА».

Рахунки для благодійних пожертв:

Картковий рахунок

ПриватБанк5169330519983065
Розрахунковий рахунок БФ «Спадщина.УА» для Тартаківського палацу ПриватБанк, МФО 305299UA523253210000026000053762099


“Локальна громада та команда БФ «Спадшина.УА» дуже чекають Вас завтра 18.00, а також щовихідних до кінця жовтня”

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.