SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Танцювальний зал у Скоморохах, дитячий майданчик в Ульвівку та молодіжний простір у Фусові і Варяжі – як проголосувати за соціальні проекти нашого регіону?

Танцювальний зал «Барвінок»

ГОЛОСУВАТИ ТУТ https://activecitizens.in.ua/articles/42/120

Локація
с. Скоморохи

Дати реалізації
травень – серпень 2021 року

Бюджет
90 000 грн

Про що цей проєкт?
Народний аматорський хореографічний колектив «Барвінок» – це багаторазовий учасник та переможець обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Але немає змоги створити повноцінний, комфортний танцювальний зал для нього. Наявне приміщення, де проводить репетиції колектив, потребує ремонтних робіт, встановлення опалення, закупівлі та встановлення хореографічних станків та дзеркал. 

Мета проєкту – сприяти професійним заняттям хореографією дітей та молоді сіл Скоморохи, Перетоки, Ромош, шляхом створення танцювального залу для хореографічного колективу «Барвінок».

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проводити репетиції та хореографічні заняття народного аматорського хореографічного колективу «Барвінок», а також святкові концерти.

Чого плануємо досягти?
На локальному рівні реалізація проєкту дасть змогу створити умови для розвитку хореографічної, творчої, спортивної, мистецької, громадянської активності дітей та молоді. На глобальному рівні – зменшиться відсоток дітей та молоді, що вживатимуть алкоголь, наркотики, тютюн. Проєкт стане прикладом для наслідування та створення танцювальних залів в усіх громадах України.

Що буде далі?
Після завершення проєкту хореографічний колективи і надалі використовуватимуть приміщення для вдосконалення своєї хореографічної майстерності та навчатимуться новим хореографічним постановкам, які демонструватимуть в Україні та за кордоном.


Молодіжний‌ ‌простір‌ ‌«Фусівчанка»

ГОЛОСУВАТИ ТУТhttps://activecitizens.in.ua/articles/42/121

Локація
с. Фусів

Дати реалізації
квітень – серпень 2021 року

Бюджет
83 600 грн

Про що цей проєкт?
У селі відсутні місця проведення дозвілля для дітей та молоді. Як наслідок цього – «диванний» спосіб життя, тютюнопаління, вживання алкоголю, виїзд молоді із сіл, втрачений потенціал реалізації навичок у дітей та молоді. Опитування молоді показало, що 95% з них хочуть, аби в селі Фусів було створено Молодіжний простір «Фусівчанка». 

Мета проєкту – створити сучасний молодіжний простір і забезпечити якісне проведення дозвілля молоді та дітей сіл Фусів, Княже, Шпиколоси, Торки віком від 6 до 35 років.

Що плануємо робити?
В межах проєкту плануємо проводити такі заходи онлайн та офлайн:
– Святковий концерт;
– Музичні вечори – кожної суботи;
– Фотовиставки робіт мешканців сіл Фусів, Шпиколоси, Княже;
– Кіновечори з показом документальних та художніх фільмів – кожної неділі;
– Вечори ігор – кожного четверга;
– Спортивні ігри для дітей та молоді – кожного вівторка;
– Лекції «Сортування сміття» та «Сонячна, вітрова енергія».

Чого плануємо досягти?
Проєкт дасть змогу забезпечити культурне, мистецьке, соціальне дозвілля для молоді та дітей у сільській місцевості. Надасть можливість молоді та дітям ходити на музичні, театральні, спортивні, мистецькі гуртки. Вивчення українських пісень, поезії, постановка театральних вистав надасть змогу молоді та дітям вивчати українське мистецтво у різних напрямках.

На глобальному рівні – це приклад для наслідування створення молодіжних просторів в усіх громадах України.

Що буде далі?
Діти, молодь та уся громада сіл Фусів, Княже, Шпиколоси, Торки, Бишів матимуть змогу проводити своє дозвілля, брати участь у різноманітних вечорах для молоді, дискотек, культурно-мистецьких та соціально-культурних заходах. Будемо проводити різноманітні майстер-класи, тренінги, літературні та музичні вечори, кіноперегляди, гральні клуби тощо. 

Сокальська міська рада буде підтримувати проєкт. Додатково для покращення та зміцнення проєкту будемо шукати спонсорів, зацікавлених осіб, волонтерів, писатимемо грантові проєкти для закупівлі нового потрібного обладнання.


Молодіжний простір «Варяжанка»

ГОЛОСУВАТИ ТУТhttps://activecitizens.in.ua/articles/42/125

Локація
с. Варяж

Дати реалізації
квітень – серпень 2021 року

Бюджет
75 000 грн

Про що цей проєкт?
Села Варяж, Лубнівка, Русин, Лешків налічують 950 жителів, з яких 120 осіб – діти та молодь віком від 6 до 35 років. Відсутність місць проведення дозвілля для дітей та молоді спричинений браком коштів у місцевому бюджеті, відсутністю ініціативної молоді, як наслідок – «диванний» спосіб життя, тютюнопаління, вживання алкоголю, виїзд молоді із сіл, втрачений потенціал реалізації навиків у дітей та молоді.

Мета – створення сучасного молодіжного простору «Варяжанка» для забезпечення якісного проведення дозвілля молоді та дітей сіл Варяж, Лубнівка, Русин, Лешків.

Що плануємо робити?

В межах проєкту плануємо провести низку освітньо-розважальних заходів, а саме:
– Урочисте відкриття та презентація молодіжного простору «Варяжанка»;
– Музичні вечори – кожної суботи;
– Кіновечори з переглядом документальних фільмів про видатних осіб України та світу – кожної п’ятниці;
– Вечірні настільні ігри – кожної середи;
– Проведення заходів із волонтерської роботи з соціально незахищеними жителями громади;
– Проведення заходів із патріотичного виховання молоді – кожного четверга.

Чого плануємо досягти?
Проєкт дасть змогу забезпечити культурне, мистецьке, соціальне дозвілля молоді та дітей у сільській місцевості. Надасть можливість молоді та дітям ходити на музичні, театральні, спортивні, мистецькі гуртки. Вивчення українських пісень, поезії, постанова вистав надасть змогу молоді та дітям вивчати українське мистецтво у різних напрямках. Це буде вільний простір, де молодь просто зможе проводити час, грати у настільні ігри, комунікувати, дивитися кіно.

Що буде далі?
Молодіжний простір «Варяжанка» продовжить своє існування після завершення проєкту та буде фінансуватися за рахунок коштів міського бюджету, шукатиме спонсорів, меценатів, волонтерів. Ми братимемо участь у написанні грантових та конкурсних проєктів для забезпечення «Варяжанки» відповідним устаткуванням та меблями.


Зона відпочинку – дитячий майданчик у селі Ульвівок

ГОЛОСУВАТИ ТУТhttps://activecitizens.in.ua/articles/42/130

Локація
с. Ульвівок

Дати реалізації
липень – серпень 2021 року

Бюджет
71 700 грн

Про що цей проєкт?
У селі Ульвівок проживають 520 жителів, з яких 77 дітей до 18 років. На жаль, в селі досі не було дитячого майданчика. Місцеві жителі-активісти у 2020 році облаштували територію для дитячого майданчика та встановили гойдалку та 2 пісочниці. Та через брак коштів у місцевому бюджеті немає можливості облаштувати повноцінний дитячий майданчик дітям. 

Сучасний дитячий майданчик дасть змогу дітям дихати свіжим повітрям, займатися фізкультурою, розвиватися, спілкуватися між собою, тож мета проєкту – створити дитячий майданчик, де діти нашого села та їхні батьки зможуть проводити дозвілля.

Що плануємо робити?
– Облаштуємо дитячий майданчик у селі Ульвівок;
– Урочисто відкриємо дитячий майданчик;
– Будемо проводити ранкові зарядки для дітей щодня протягом липня 2021 року;
– Проведемо конкурс з оформлення пісочниці серед дітей;
– Організуємо ігри та розваги з дітьми на дитячому майданчику щочетверга протягом серпня 2021 року;
– Організуємо навчання дітей катехитичної школи.

Чого плануємо досягти?
Діти та їхні батьки матимуть місце для проведення дозвілля, що зміцнить дружні стосунки між ними. На локальному рівні очікуємо, що населення стане більш згуртованим під час спільної праці, зменшиться ризик мародерства за рахунок великої кількості залучених, підвищиться рівень задоволення життям у місцевого населення, адже стане більше місць для проведення дозвілля.

На глобальному рівні зросте довіра місцевої влади до нашої ініціативної групи та з’явиться перспектива співпрацювати й надалі та реалізовувати нові проєкти, в тому числі в інших селах.

Що буде далі?
Дитячим майданчиком буде опікуватися громада села Ульвівок – буде перевіряти справність обладнання, доглядати за дитячим майданчиком. Громада писатиме грантові проєкти для придбання ігрових будиночків, авто та батутів для дитячого майданчика.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.