SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Старшокласників на Львівщині переведуть на дистанційне, якщо захворіє 50% персоналу та учнів

19 січня відбулось засідання обласної комісії ТЕБ і НС. Львівська область опинилась у помаранчевій епідеміологічній зоні, яка передбачає запровадження певних карантинних обмежень. Це стосується й діяльності закладів освіти.

Відповідно до протоколу та згідно з обмеженнями характерними для встановленого рівня епідемічної небезпеки, забороняється відвідування закладів освіти здобувачами освіти за умови захворюваності на ГРВІ більше як 50 % здобувачів освіти та/або персоналу закладів освіти.

«У порівнянні з попереднім спалахом COVID-19 на території області частка інфікованих дітей зросла удвічі. Саме тому члени комісії рекомендували перейти  на дистанційне навчання закладам освіти у випадку, якщо показники захворюваності на ГРВІ там перевищують 50%. Однак остаточне рішення ухвалюють комісії ТЕБ і НС територіальних громад, зважаючи на ці показники», – прокоментував заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний.

Як зауважив директор департаменту охорони здоров’я Орест Чемерис, нова хвиля поширення коронавірусу небезпечна тим, що спричинила збільшення кількості захворювань саме серед дітей. Якщо раніше показник був в межах 5%, то зараз він зріс удвічі – 10% від загалу.  

Обов’язковим залишається носіння маски в громадських місцях, дезінфекція рук та робочих поверхонь, дотримання соціальної дистанції.

Керівників відділів освіти райдержадміністрації просять щоденно до 9:30 год інформувати департамент освіти і науки облдержадміністрації про кількість закладів освіти району, які перейдуть на дистанційну форму навчання.

У Червоноградській ТГ вже перейшли на дистанційне навчання деякі класти та групи дітей ДНЗ.

За інформацією відділу освіти, у зв’язку з хворобою педагогів на самоізоляцію та дистанційне навчання 21 січня перейшли 1-6 класи Волсвинської загальноосвітньої школи, всі 9 класи у ЧЗШ№12 та два 6 класи, два 7 класи і один 9 клас у ЧСШ №8. У ЧНВК №3, учні 5 класу також, наразі, навчатимуться вдома, через захворювання дитини. Дві групи дошкільнят у ЗДО №9 перейшли на самоізоляцію у зв‘язку з хворобою двох вихователів.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.