Сокальщина: внаслідок ДТП постраждало троє дітей

На Львівщині 30 серпня внаслідок перекидання авто постраждали п’ятеро осіб. Водій автомобіля «Фольксваген» не впорався з керуванням та з’їхав з дороги в кювет. Про це повідомляє пресслужба поліції Львівської області.
ДТП сталося цієї неділі близько 18.30 у селі Хоробрів Сокальського району. 33-річний львів’янин за кермом «Фольксваген», не впорався з керуванням та з’їхав у кювет, де автомобіль перекинувся.
З травмами, отриманими внаслідок ДТП, в лікарню доставлені водій, та четверо його пасажирів – 28-річна дружина, 5-річний син та двоє племінників у віці 9 та 7 років. Усі постраждалі – мешканці Львова.
Правоохоронці встановлюють всі обставини ДТП.
Крім того, поліцейські Львівщини закликають водіїв дотримуватися Правил дорожнього руху:
“Не перевищуйте швидкості, не виїжджайте на смугу зустрічного руху та не здійснюйте обгони у недозволених місцях та на аварійно-небезпечних ділянках доріг. Будьте уважними та відповідальними – це збереже і ваше життя, і життя інших учасників дорожнього руху!” – йдеться в повідомленні правоохоронців.

- На Червоноградщині запрацює асфальтобетонний завод, спроектований і виготовлений українським виробником “Кредмаш”
- Окупанти завдали ракетного удару по залізничній інфраструктурі в Яворівському районі на Львівщині
- Ключове за добу: ворог завдав ракетного удару по одному з об’єктів військової інфраструктури на Львівщині
- У Червонограді поліцейські оперативно затримали зловмисника, підозрюваного у зухвалому розбійному нападі на перехожого
- У Добротворі рятувальники зняли з четвертого поверху 11-річного хлопчика