SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Ще один тиждень вдома. Школярі Червоноградщини до 26 квітня на дистанційному

16 квітня, відбулось засідання міської комісії ТЕБ і НС, під час якого було вирішено, враховуючи збільшення кількості захворювань на COVID-19, продовжити термін дистанційного навчання у закладах середньої освіти та термін діяльності закладів дошкільної освіти в режимі роботи груп для дітей, батьки яких працюють до 00:00 26 квітня 2021 року. Про це інформує Червоноградська міська рада.

Додамо, на Сокальщині карантин продовжили до 22 квітня.

Засідання міської комісії ТЕБ і НС відбулось 16 квітня у Сокальській міській раді.

З питання “Про вжиття додаткових заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби Covid-19 та недопущення її спалахів” доповіли головний лікар Сокальської лікарні Роман Швед та заступник міського голови Володимир Огінський.

За словами Романа Шведа, ситуація з коронавірусом в Сокальській ОТГ контрольована, спостерігається незначний спад госпіталізованих хворих.

Коронавірус в третій хвилі пацієнти переносять значно важче, лише за останню добу померло четверо пацієнтів. Тому і надалі потрібно вживати заходи до зменшення поширення коронавірусної інфекції.

Володимир Огінський зазначив, що щоденно моніторять ситуацію в освітніх закладах, думки директорів шкіл та дитсадочків розділилися, одні хочуть навчатися дистанційно, інші хочуть відновити навчання у школах.

Комісія вирішила продовжити карантинні обмеження “червоної зони”, які діють на території Сокальської міської ради — до 22 квітня.

Рекомендовано керівникам закладів загальної середньої освіти та НВК проводити дистанційне навчання, а керівникам закладів дошкільної освіти призупинити відвідування закладів у випадку зниження рівня відвідування менше 50%.

Крім того, про “Про стан організації заходів щодо запобігання пожежам в природних екосистемах” доповідав начальник 22 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Львівській області Роман Винниченко. Він зазначив, що у зв’язку з покращенням погодних умов збільшилася кількість пожеж в природних екосистемах. Комісія вирішила, що необхідно активізувати роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки, утворити рейдові групи, які будуть здійснювати заходи щодо попередження пожеж на території Сокальської міської ради.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.