SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
ШАХТАРЯМ – НАГОРОДИ ВІД УРЯДУ

У ДП «Львіввугілля» відбулася робоча нарада під головуванням заступника міністра енергетики України Олександра Зоріна за участі начальника відділу-заступника директора Департаменту координації та супроводу вугільно-промислового та торфовидобувного комплексів і готової продукції Андрія Синюка.

Після розгляду виробничих питань, Олександр Зорін привітав з Днем шахтаря колективи шахт в особі їх керівників та подякував т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олегу Акімову за забезпечення стабільної роботи держпідприємства.

Олег Анатолійович, у свою чергу, відзначив, що порозуміння та плідна співпраця на рівні профільного міністерства сприяють сталій виробничий ситуації на прибузьких копальнях.

Заступник міністра вручив Почесні Грамоти Кабінету Міністрів України машиністу гірничих виїмкових машин шахти «Великомостівська» Степану Беху, ГОЗу з «Межирічанської» Михайлу Волошину, заступнику головного механіка держпідприємства Роману Гануляку, МГВМ Володимиру Лопатинському з «Лісової», начальнику ДПР №2 Андрію Люшику з «Великомостівської», ГОЗу Дмитру Пацалюку зі «Степової» та електрослюсарю підземному Дмитру Селюті з «Відродження».

– Вдячний усім гірникам ДП «Львіввугілля» за значний внесок у загальний вуглевидобуток державного сектору вугільної галузі, – наголосив Олександр Зорін. – З Днем шахтаря! Добра і благополуччя вашому шахтарському краю!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.