SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
«Різдвяний конвой»: 545 дітей Червоноградщини отримали подарунки від дітей з Німеччини

16 грудня начальник служби у справах дітей Червоноградської райдержадміністрації Олександр Міщук отримав пакунки для дітей, що належать до соціально вразливих родин.

Четвертий рік поспіль у межах проєкту “Різдвяний Конвой” напередодні новорічних та різдвяних свят діти із соціально вразливих родин отримують подарунки, які були зібрані німецькими школярами та їх родинами.

““Різдвяний конвой” – навіть не допомога. Це можливість подарувати трохи казки, добра і дива, дітям, які, на жаль, уже змалечку знають, що таке труднощі та скрута. Приємно, коли подаруночки, як символ любові та уваги, приносять хоча б мить радості  діткам.”,- зазначив очільник району Андрій Дяченко.

Отож 545 святкових подаруночків прибуло для  дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та дітей з багатодітних сімей, що проживають на території Червоноградського району.

Зараз пакунки сортуються згідно вікової групи та статі, а далі подарунки поїдуть у громади Червоноградського району до діток.

Цей проект реалізовується за ініціативи Львівської обласної державної адміністрацією  у співпраці з громадською організацією «Народна самооборона Львівщини», громадською організацією «Ротарі клуб «Львів Інтернешнл» та партнерами з Німеччини «WPKWeihnachtspackchenkonvoi gGmbH».

Джерело – Червоноградська РДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.