Warning: getimagesize(https://www.smartnews.com.ua/wp-content/uploads/2021/03/1d24084f_1239_42ff_876e_eb6b36513209_1616684633_867x1156_1_0-768x1024.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/ds001/smartnews.com.ua/www/wp-content/plugins/wp-open-graph/output.class.php on line 306

SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

В межах програми «Велике будівництво» триває реконструкція Червоноградської міської лікарні. У березні 2021 р. завершено:

  • Проведення електрики та вентиляційних каналів
  • Оздоблювальні роботи
  • Вимурування перегородок
  • Закладено аркаси під армстронг

Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА. Додамо, що біля Червоноградської лікарні вже споруджено естакади на два автомобілі, збудовано адміністративний корпус, а також замінено каналізаційну та пожежну системи.

На даний час проводиться укладення плитки та лінолеумного покриття. Окрім того, реконструкція лікарні включає в себе проведення капітального ремонту не лише в приймальному, а й у діагностичному відділенні – там передбачено встановлення нових ангіографа та апарату МРТ.

Цього року на ремонт лікарні з місцевого бюджету Червоноградської міської ради виділено 11,2 млн.

«На стаціонарному лікуванні у Червоноградській міській лікарні перебуває понад 16 000 пацієнтів на рік. Це багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування ІІ рівня, тут забезпечують надання медичної допомоги за різними лікарськими спеціальностями, зокрема, і пацієнтам з мозковим інсультом. Приймальне відділення вкрай потребувало капітального ремонту із заміною застарілих  комунікацій на сучасні», – зазначив голова Червоноградської ОТГ Андрій Залівський.

«В рамках програми «Велике будівництво» до 01.04.2021 р. передбачена реалізація проєктів з покращення матеріально-технічної бази та ремонтів 8-ми опорних закладів охорони здоров’я Львівської області. На даний час вже завершено роботи по 5-ти об’єктах – у Новояворівській районній лікарні, у Львівській лікарні швидкої медичної допомоги , 8-ій міській лікарні м. Львова, Самбірській районній та Львівській обласній клінічній лікарні. Реконструкція приймального відділення Червоноградської міської лікарні буде завершена до 1-го квітня», – повідомив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Також до квітня 2021 р. планується завершення ремонтних робіт  у Дрогобицькій міській та Стрийській районній лікарнях.

На фінансування 8-ми опорних закладів охорони здоров’я Львівської області в рамках програми «Велике будівництво» у  2020 р. виділено 72 млн. грн.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.