SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
«Разом – ми сильніші» – “Жінки Батьківщини” підтримують молодь з інвалідністю

«Разом – ми сильніші» – захід з такою назвою провели представниці громадської організації «Жінки Батьківщини» для молоді з особливими потребами.

1 жовтня в приміщенні громадської організації неповносправної молоді «Ніка» відбулись спортивні ігри в шашки, дартс, командні змагання з м’ячем. А оскільки в таких замаганнях перемогла дружба, то кожен учасник отримав грамоту, а ціла команда – цікаві подарунки.

Такий захід має на меті привернути увагу меценатів та доброчинців, зауважила у коментарі журналістам «Бужнету» представниця «Жінок Батьківщини» Наталія Кохан. Адже молодь з інвалідністю потребує особливої уваги та підтримки для розвитку.

“Цей захід спрямований на те, щоб діти могли більше поспілкуватися, спробувати свої сили в деяких спортивних іграх. А ще внести таку цікавинку в їхнє спілкування” – зазначила у коментарі голова Червоноградського осередку ГО “Жінки Батьківщини” Антоніна Максимова.

Спортивний захід «Разом – ми сильніші», це своєрідна підготовка до обласної спартакіади, яка відбудеться у Львові вже за кілька днів, розповіла голова громадської організації неповносправної молоді «Ніка» Наталія Хайсанова.

“Не дивлячись на дождливу погоду в офісі ГО “Ніка” в перший день жовтня відбулися змагання молоді з інвалідністю “Разом ми сильніше”. Цей захід відбувся при підтримці Червоноградської партійної організації ВО “Батьківщина”. Учасники змагань провели турнір з шашок, змагалися з дартсу. А на території Дитячого містечка кідали м”яч в обруч та стартували і бігли. Встигли в проміжок між краплями дождю. Не змогли пройти повз містка, який був розмальований нами та залученими волонтерами. З великим задоволенням отримали грамоти та пообідали в кафе “Сонечко”. Похмурий день для нас був позитивним. Дякуємо усім залученим до заходу” – написала на своїй особистій сторінці у facebook Наталія Хайсанова.

Однак, окрім спортивних змагань, учасники «Ніки» беруть участь і в культурно-мистецьких заходах і в громадських проектах.

Детальніше у відео-сюжеті телеканалу “Бужнет” за посиланням: https://www.facebook.com/buzhnet/videos/338022570609832

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.