SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
П’ятеро  школярів потрапило до Червоноградської лікарні внаслідок розпилення сльозогінного газу

В Червонограді школяр розпилив газ з балончика під час уроку – поліцейські проводять перевірку. Внаслідок події у місцеву лікарню було доставлено п’ятьох учнів школи – медики уточнюють їх діагнози.

Як встановили співробітники Червоноградського відділу поліції, сьогодні, 9 грудня, близько 13.00 в одній із середніх загальноосвітніх шкіл у місті Червоноград 17-річний учень 11-го класу під час уроку розпилив вміст газового балончика у приміщенні класу. Зі школи було евакуйовано близько 400 осіб – учні та вчителі, навчальний процес був зірваний на три години. Відтак, п’ятеро школярів 2004 -2008 років народження госпіталізовано до Червоноградської центральної лікарні з скаргами на печіння в очах, важким диханням та головними болями. Дітей оглянули окуліст, лор, педіатр, а також було взято аналізи. Наразі стан їхнього здоров’я задовільний, школярі знаходяться під наглядом лікарів. Про це повідомила завідувачка поліклініки Людмила Лугова.

Співробітники Червоноградського відділу поліції опитали учня, який розпилив газ, у присутності матері. За його словами, він розглядав газовий балончик і випадково відламав пластиковий запобіжник, внаслідок чого і сталось розпилення. Правоохоронці встановлюють обставини, вирішується питання правової кваліфікації події.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.