SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Проїхати від траси Львів-Луцьк до м.Сокаля тепер можна вдвічі швидше

18 листопада завершено влаштування верхнього шару покриття на окремих ділянках автомобільної дороги Сокаль — Стоянів. Ремонт цієї автомобільної дороги розпочато у 2019 році, найбільший об’єм робіт виконано у продовж 2021 року, на що з державного дорожнього фонду цього року було передбачено близько 80 млн. гривень.

У 2021 року роботи виконувались на трьох ділянках. На ділянці від с. Тартаків до с. Переспа роботи виконувала підрядна організація ТзОВ “Автомагістраль-Південь”, на ділянці від с. Переспа до с. Бишів та від с. Збоївська то траси Львів-Луцьк виконувала підрядна організація ТзОВ “ШЛЯХОВИК-Т”. Разом вдалося відремонтувати 12,1 км дороги.

В межах ремонтних робіт було проведено розпушення старого покриття, влаштування нової основи та влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття.

Нагадаємо, що департамент дорожнього господарства завершує роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію мостового переходу через річку Західний Буг, розташованого в м. Сокаль на автомобільні дорозі О141602 Сокаль – Стоянів.

Торги на виконання робіт по цьому об’єкту Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА планує оголосити на початку 2022 року.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.