SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Проїхати від траси Львів-Луцьк до м.Сокаля тепер можна вдвічі швидше

18 листопада завершено влаштування верхнього шару покриття на окремих ділянках автомобільної дороги Сокаль — Стоянів. Ремонт цієї автомобільної дороги розпочато у 2019 році, найбільший об’єм робіт виконано у продовж 2021 року, на що з державного дорожнього фонду цього року було передбачено близько 80 млн. гривень.

У 2021 року роботи виконувались на трьох ділянках. На ділянці від с. Тартаків до с. Переспа роботи виконувала підрядна організація ТзОВ “Автомагістраль-Південь”, на ділянці від с. Переспа до с. Бишів та від с. Збоївська то траси Львів-Луцьк виконувала підрядна організація ТзОВ “ШЛЯХОВИК-Т”. Разом вдалося відремонтувати 12,1 км дороги.

В межах ремонтних робіт було проведено розпушення старого покриття, влаштування нової основи та влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття.

Нагадаємо, що департамент дорожнього господарства завершує роботи з виготовлення проєктно-кошторисної документації на реконструкцію мостового переходу через річку Західний Буг, розташованого в м. Сокаль на автомобільні дорозі О141602 Сокаль – Стоянів.

Торги на виконання робіт по цьому об’єкту Департамент дорожнього господарства Львівської ОДА планує оголосити на початку 2022 року.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.