SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Програма вітань “Свято у хату” з Іриною Булкою. Випуск 96

Як вже хочеться, щоб швидше прийшла оця геніальна Шевченкова пора, коли і соловейко, і тихесенько, і сади рясні, і верби… Іноді весна зовсім не залежить від погоди за вікном… Вона залежить від тих, хто поруч. Хай поруч з вами будуть лише кохані, добрі і щирі люди.

А ми в цю мить пропонуємо черговий випуск програми вітань «Свято у хату». Не хочеться навіть згадувати про карантин, обмеження і дистанційне. Краще мийте руки частіше, одягайте маску на носа, а вдома розслабтеся і ввімкніть нашу передачу.

Улюблені музичні композиції, фото тих, людей, яких любите і за якими скучили. Сьогодні буде чимало вітань, які розлетяться в різні куточки світу, не тільки України. Тож побажання полинуть в Австрію, до Польщі, на Сокальщину – в село Спасів, також у село Бутини, у Волинську область, Миколаївський район на Львіщині, та Червоноград.

☎️☎️☎️Для замовлень телефонуйте завчасно 096-72-53-982 чи пишіть на цей номер у вайбер. Щоб замовити вітання, потрібно розказати нам про святкову подію, додати фото рідної людини, і вибрати пісню. Ми все гарно оформимо і ви дивитесь у найближчих випусках програми.

До речі, в ефірі телеканалу Бужнет передача «Свято у хату» виходить о 14, 18 і 21 годинах.

Нагадуємо, замовлення робіть заздалегідь!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.