SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Програма вітань “Свято у хату” з Іриною Булкою. Випуск 59

Друзі, нареееееешті!💌🤩🥰🦜 Нарешті літо зібралося з думками і подарувало нам лЮдське потепління. 🌸🌻🌞Наші вам побажання у Зелені свята🌿☘️🎋 багто тепло і затишку, щоб літо почалось у всіх сонячно!!!

📹У цьому випуску побажання полетять ✈️до жителів сіл Опільсько – Дмитерчука Ростислава, Тартаків – Віри Рудик🎀, Поздимир – Савка Владислава, місто Соснівку – Жигайла Володимира🎊, до Львова – Карабін Орисі🌈, Києва – Пелех Зоряни, а ще далеееееко закордон – Блистів Мирослави🎁. І обов’язково привітаємо усіх журналістів з професійним святом на десерт!🍷☕️ Сідайте зручніше буде тепло і святково!🎂🍰🍸

📌📌📌Замовлення вітань – ☎️096-72-53-982 чи пишіть на цей номер у вайбер. До речі всі випуски передачі збережені на нашому ютуб-каналі. Заходьте, переглядайте, коли вам зручно!

✨Відеовітання – це дуже приємний подарунок, який може стати сюрпризом для людини, яку любите. Тим паче, програма вітань кордонів не має! 🎧

Улюблнена музика, рідні люди на фото і найтепліші слова у подарунок. Щирі побажання, які можна подарувати і переглянути всією сім’єю.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.