SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Програма вітань “Свято у хату” з Іриною Булкою. Випуск 111

Останню неділю червня більшість жителів Червоноградщини чекає з особливим нетерпінням! 27 числа цього року випадає день молоді та місто Червоноград святкує – день народження – 70 років!!!

І в понеділок ще один вихідний, бо в нашій державі велике свято – День Конституції України. Відпочивати і святкувати будемо аж до вівторка! Любимо, коли ще один місяць закінчується саме так – святково. Ця вітальна передача буде дуже файною – гарячі вітання, подяки і анонси – приєднуйтесь зараз! Як можна замовити гарне, тепле, щире побажання у нас на передачі?

Телефонуйте – 096-72-53-982 чи пишіть на цей номер у вайбер, телеграм чи ватсап. Ви розказуєте кому надіслати щирі побажання, а ми робимо оформлення і ви на свято йдете з готовим подарунком. Перевагою програма вітань є те, що вона кордонів не має! Неважливо звідки ви, чи де знаходиться ваша рідна людина, побажання прилетить у будь-яку країну на планеті, у будь-який куточок світу. До речі всі випуски передачі збережені на нашому ютуб-каналі. Заходьте, переглядайте, коли вам зручно! В ефірі телеканалу Бужнет «Свято у хату» дивіться в 14, 18 і 21 годинах.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.