SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Правоохоронці Львівщини працюють у посиленому режимі

Правоохоронці Львівщини працюють у посиленому режимі та закликають усіх відповідально ставитись до виконання правил карантину, за потреби допомагати один одному та піклуватись про людей похилого віку.

«Гасло «Ми працюємо заради вас, а ви залишайтесь вдома заради нас!» сьогодні актуальне не лише в Україні, а й у цілому світі. Кожен громадянин повинен усвідомлювати, що саме його відповідальна поведінка, дотримання правил карантину та особистої гігієни – це те, що може запобігти розповсюдженню коронавірусу і тим самим вберегти ваше життя та здоров’я, ваших рідних та близьких. Разом з тим, ми повинні бути згуртованими, допомагати людям похилого віку, які є найбільшою группою ризику, сусідам, а також тим, хто щодня працює, надаючи медичну допомогу хворим, забезпечуючи життєдіяльність наших міст, селищ та сіл. Поліція також працює у посиленому режимі, ми маємо свої завдання, не менш важливі, і готові відгукнутись та допомогти усім, хто потребує підтримки – підвезти медиків до місця праці та інше»,- зазначив очільник поліції Львівщини Василь Віконський.

До 3 квітня (або до особливого розпорядження) правоохоронці переведені на посилений варіант несення служби – зокрема, збільшено кількість патрулів, які проводять роз’яснювальну роботу, підтримують публічний порядок, займаються профілактикою злочинності, а також перевіряють дотримання суб’єктами господарювання правил карантину. Дільничні офіцери поліції відвідують самотніх людей на територіях обслуговуання та за потреби надають їм необхідну допомогу.

Поліція Львівщини закликає мешканців дотримуватись карантину, не виходити без необхідності на вулицю, обмежити контакти, берегти себе та своїх близьких. Наша згуртованість у недопущенні розповсюдження інфекції та відповідальна поведінка допоможуть пройти це непросте випробування.

Джерело – Поліція Львівської області

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.