SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
ПОДАТКОВА СЛУЖБА ЗАБЛОКУВАЛА ШАХТАРСЬКУ ЗАРПЛАТУ

Сьогодні, 27 січня 2022 року, за поданням керівництва Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків, заблоковано всі розрахункові рахунки відокремлених підрозділів ДП «Львіввугілля» шляхом виставлення інкасових доручень. Списання коштів проходить в автоматичному режимі. Такі дії податкової служби не підлягають оскарженню.

Таке блокування рахунків відбувається практично щоденно з початку року. Унаслідок таких дій ДПС фактично унеможливлюється господарська діяльність найбільшого промислового комплексу Львівщини.Адміністрація і шахтарські профспілки повідомили про цю кричущу ситуацію Міненерго, Львівську облдержадміністрацію, правоохоронні органи, прокуратуру.

Найголовніше – сьогодні, 27 січня, передбачалася виплата зарплати шахтарям.

Кошти за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» надійшли на казначейський рахунок ДП «Львіввугілля» (його податківці блокувати не можуть) і вже поступають на особові рахунки промислово-виробничого персоналу.

Усі кошти від реалізації вугільної продукції, які мали б бути скеровані на подальшу виплату зарплати – заблоковано податковою службою на розрахункових рахунках відокремлених підрозділів.

Семитисячний шахтарський колектив і шахтарські профспілки ДП «Львіввугілля» глибоко обурені діями податкової служби. Блокування виплати зарплати гірникам та роботи вуглевидобувного підприємства, що забезпечує електростанції паливом у пік опалювального сезону, – це не по-державницьки.

Джерело – ДП «Львіввугілля»

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.