SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Освітнім закладам Сокальщини передали 5 нових “Школяриків”

24 квітня двом  районам області та  трьом ОТГ вручили ключі від другої десятки автобусів, які придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини.

“Школярики” марки “ЕТАЛОН” отримали такі райони та громади:  Сокальський район – 5, Турківський – 1, Щирецька ОТГ – 2, Розвадівська ОТГ – 1, Воютицька ОТГ – 1.

“Львівщина – перша з областей цього року закупила найбільшу кількість шкільних автобусів та  розпочала їх поставку.  Вчора ми передавали перших десять автобусів, сьогодні ще десять, а загалом для шкіл буде передано 54 “Школярики”. Сьогодні Сокальщина отримує п’ять школяриків, це говорить про те, що попередні роки цей район фінансував заклади медицини, освіти і цього року районна адміністрація та рада акумулювали ресурс і виявили бажання придбати ці автобуси на умовах співфінансування, а це означає 30% від вартості. Для району – це великі гроші, але враховуючи консолідовану позицію керівництва району, сьогодні школярі матимуть саме п’ять автобусів і це є хороший приклад”,  – зазначив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Також заступник голови Львівської ОДА наголосив, що  територія, яка потребує такого автобуса, мусить у своєму бюджеті передбачити на нього співфінансування.

“Окрім того, важливо, щоб ці автобуси використовувались цільово. Водії повинні пам’ятати, що перевозять дітей, а відтак мають бути ввічливими та охайними”, – додав Іван Собко.

Зазначимо, кошти на автобуси 45% від суми заплатив державний бюджет, 25 % – обласний, 30 % – базові місцеві бюджети громад і районів. Загальна очікувана вартість “Школяриків” становить 100 млн 60 тис грн, з них 44 млн 559 тис 300 грн було виділено з державного бюджету, 25 млн 245 тис 700 грн – з обласного бюджету та 30 млн 255 тис грн – з місцевих бюджетів районів та ОТГ.

Автобуси придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини за кошти державного, обласного та місцевого бюджетів на умовах співфінансування.

Джерело – Львівська ОДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.