SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Осінні канікули можуть розпочатися 15 жовтня

Міністерство освіти і науки рекомендує школам провести осінні канікули з 15 до 30 жовтня включно.

Про це повідомив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

“12 жовтня буде підготовлено та надіслано рекомендаційний лист до всіх закладів загальної середньої освіти (незалежно від кольору карантинної території) щодо встановлення канікул з 15 до 30 жовтня включно, – йдеться у повідомленні.

Водночас, Шкарлет запевнив, що дитсадки “працюватимуть у звичайному режимі”.

І про вищі навчальні заклади. Нардеп, голова Комітету з питань здоров’я нації, голова тимчасової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров’я Михайло Радуцький у своєму телеграм-каналі написав:

“1. Тимчасово переводимо ВНЗ на дистанційне навчання. Це рішення повністю підтримує керівництво навчальних закладів. На жаль, вже маємо кілька спалахів зараження співробітників та студентів, і навіть смертельні випадки. Минулого тижня загинув декан географічного факультету КНУ ім. Шевченка.
Звісно, необхідна інформаційна кампанія серед студентів: молодь повинна розуміти, що сьогодні краще обмежити кількість контактів та мінімізувати перебування в людних місцях. Життя їхніх батьків, бабусь та дідусів – це також і їхня відповідальність.

Осінні канікули у школах мають розпочатись раніше. Дату початку канікул визначає місцева влада, але оптимально, якщо канікули стартують вже наступного тижня, до 15 жовтня.

У червоних та помаранчевих зонах запроваджуються обмеження роботи закладів громадського харчування – ресторанів, клубів. З 22:00 заклади мають зачинятись. Масові «гулянки» у клубах завершились. Це стосується і всіх масових заходів. Дивитись на порушення заборони «крізь пальці» влада більше не збирається.”

На сторінці «Освіта Сокальщини» з’явилась інформація від керівника Відділу освіти Руслани Антонюк:

«Шановні колеги! Чекаємо офіційного листа від МОН (сьогодні має надійти). Рекомендовано всім закладам освіти піти на вимушені канікули з 15 до 30 жовтня включно (незалежно від кольору карантинної території). Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичному режимі з урахуванням усіх рекомендацій  МОЗ та Головного державного санітарного лікаря» – зазначила вона.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.