SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Оперативно про стан проїзду на дорогах Львівщини

Служба автомобільних доріг у Львівській області працює у посиленому режимі вже другу добу. Майже дві сотні снігоочисної техніки працює на дорогах державного значення Львівщини.

Спецмашини очищають та посипають протиожеледними матеріалами дорожнє покриття.

«Внаслідок інтенсивних опадів снігу з міркувань безпеки дорожнього руху та для забезпечення ефективної роботи дорожньої снігоприбиральної техніки вночі доводилося тимчасово ввести обмеження руху вантажного автомобільного транспорту на автомобільних дорогах. Окрім значного снігопаду, в обласні подекуди сильні пориви вітру до 20 м/с, що значно ускладнює роботу дорожників. Завдяки роботі підрядних організацій, на ранок маємо забезпечений проїзд автомобільними дорогами державного значення Львівщини» – зазначив керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

Станом на 11 год 8 лютого, зараз покриття доріг здебільшого мокре. На окремих ділянках, де спостерігаються інтенсивні опади снігу, покриття засніжене.

Зазначимо, через сильні пориви вітру на деяких ділянках доріг можуть утворитися снігові замети. Роботи по очистці автошляхів не припиняються, тому дорожники просять водіїв надавати перевагу в русі дорожній техніці.

В черговий раз звертаємось до водіїв та просимо не виїжджати без нагальної потреби на далекі відстані, а при плануванні маршрутів враховуйте складність погодних умов.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням дорожнього руху на дорогах державного значення, просимо звертатись до чергового диспетчера Служби автомобільних доріг у Львівській області за номером телефону +38 (067) 370 80 67.

Водіям великогабаритного транспорту радимо користуватися майданчиками для відстою, розташованих вздовж державних доріг.

За прогнозами синоптиків впродовж 8 лютого сніжитиме весь день. Тому, у випадку значного погіршення погодних умов є ймовірність введення обмеження руху на державних дорогах. Більш детальна інформація щодо обмежень руху на дорогах державного значення буде повідомлена додатково.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.