SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
“Нові виклики і їх вирішення для регіональних медіа Сходу та Заходу”: підведення підсумків проекту на студії телеканалу «Бужнет»

21 грудня відбувся круглий стіл між представниками ЗМІ та влади міста Червонограда разом з журналістами міста Рубіжне, що на Луганщині.

Учасники заходу спілкувались на багато тем, але одними з основних були – розвінчування стереотипів між жителями Сходу та Заходу та спільні виклики для регіональних журналістів.

Майже однакові питання постають перед регіональними журналістами у різних областях України.

«Незважаючи на географічне розташування у нас спільні проблеми», – неодноразово наголошували учасники круглого столу.

Існування класичного та традиційного засобу масової інформації, до прикладу телеканалу чи газети, не можливе без інших майданчиків, таких як соціальні мережі та веб-сайти. Отож, аби бути конкурентоспроможним та донести інформацію до свого глядача або читача потрібно використовувати й інші ресурси. Ці платформи дозволяють не лише розширити аудиторію, а й оперативно інформувати населення про важливі події у громаді.

Наталія Савка, керівниця Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна», відзначила, що така співпраця між журналістами є дуже важливою у наш час.

Додамо, даний проєкт реалізується в рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом», яка реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської і Закарпатської областей.

Телеканал «Бужнет» дякує усім за знайдений час для обговорення, особливо колегам з газети «Рубіжанські новини» (Луганська обл.) А також, ЄВРОРЕГІОН “КАРПАТИ – УКРАЇНА” за змогу ділитись досвідом та розширювати свої можливості.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.