SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині ліквідовують наслідки негоди, а вітер не вщухне ще добу

7 грудня впродовж дня працівники ПрАТ «Львівобленерго» відновили електропостачання населених пунктів, знеструмлених внаслідок сильних поривів вітру. Проте сьогодні вночі, 8 грудня, стихія призвела до нових відключень.

Станом на 10:00 год. 8 грудня внаслідок негоди знеструмлені 8 ліній електропередачі повністю та 2 частково, 30 населених пунктів повністю та 10 частково у Городоцькому, Жовківському, Пустомитівському, Яворівському, Сокальському та Самбірському районах.

Наслідки стихії ліквідовують 11 аварійних бригад у складі 36 енергетиків, задіяли 16 одиниць техніки.

УВАГА!!! Сьогодні протягом дня на Львівщині очікуються пориви південно-східного вітру 15-20 м/с. Дотримуйтесь правил безпеки!

У випадку, якщо негода пошкодила електромережі:

  • Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.
  • Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».
  • Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.
  • Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.