SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На Сокальщині і в Червонограді у Провідну неділю обмежать доступ до цвинтарів

24 квітня, голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк провів в онлайн режимі позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо стану забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення та виконання заходів щодо стабілізації епідемічної ситуації через гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2.

На засіданні було прийнято ряд рішення установити до 11 травня 2020 року на всій території району карантин. Оскільки 26 квітня – Поминальна(Провідна) неділя, то районна комісія вирішила обмежити доступ громадян до кладовищ на весь термін карантину, окрім здійснення обрядів поховання. Припинити рух транспорту до кладовищ, крім вантажних автомобілів, спецтехніки та транспортних засобів, задіяних в обрядах поховання. Розмістити на в’їздах до кладовищ оголошення про тимчасове обмеження щодо їх відвідування.

Відповідно, у м. Червоноград керівник Штабу з протидії коронавірусу Дмитро Балко 22 квітня видав наказ, у якому:

– Рекомендувати керівникам регілійним організацій міста, в період поминальних днів, утриматися від проведення Богослужінь на кладовищах.

– Директору КП “Комунальник” на період поминальних днів закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Про це повідомляє Червоноградська міська рада на своїй сторінці у facebook.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.