SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону

За посиланням https://covid-19.lvivoblrada.gov.ua/ на інтернет-платформі «STOP COVID-19» мешканці Львівської області можуть дізнатися, куди звертатися у випадку підозри на коронавірус.

Про це написав на своїй сторінці у facebook голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

Як йдеться у повідомлення, також працюватимуть чатботи у Телеграмі та Вайбері. Зайти на них можна через посилання на сайті STOP COVID-19.

Отже, платформа «STOP COVID-19» та чатботи нагадають мешканцям Львівщини, хто їх сімейний лікар і до кого в першу чергу звертатися у разі погіршення здоров‘я та якщо з’явилися ознаки коронавірусу. Крім того, на сайті стисло подано інформацію про симптоми Covid-19, групи ризику, поширення захворювання та заходи захисту.

У розрізі населених пунктів подано координати медичних установ із зазначенням номерів телефонів лікарів, а також карта з контактами лікарень області.

Мета даної ініціативи – дуже проста: свідомі мешканці Львівщини знають, що при підозрі на коронавірус чи при погіршенні здоров‘я не потрібно одразу викликати «швидку».
Спочатку варто звернутися до свого сімейного лікаря. Отож, тому, хто забув його контакти чи адресу, сайт чи чатбот нагадає про це.

На новому ресурсі можна знайти також номер «гарячої лінії» протидії коронавірусу на Львівщині: 112, 15-80, 103.

Крім того, зважаючи на існування різного роду фейкових вкидів в інформаційне поле, розробники сайту перелічують надійні офіційні джерела повідомлень, а також пропонують до уваги мешканців області актуальні новини протидії коронавірусу на Львівщині.

Отож, чатботи Telegram і Viber нададуть жителям Львівського регіону відповіді на найбільш поширені запитання.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.