SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
На автомобільну дорогу Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська знову виїхала техніка для продовження капітальногро ремонту

Дорожня техніка 3 листопада виїхала на автомобільну дорогу Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська для проведення капітального ремонту.

Про це йдеться на сторінці Служби автомобільних доріг у Львівській області.

Олег Береза: «Ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська розпочали у липні поточного року в рамках реалізації інвестиційного проєкту “Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні”. Ця дорога не бачила ремонту кілька десятків років і станом на зараз дорожнє покриття на ній вкрай зношене. Однак, в рамках програми Президента Велике будівництво нам вдалося розпочати ремонт прикордонних автошляхів Львівщини, в тому числі, дороги Червоноград – Рава-Руська. Наразі проводимо підготовчі роботи для укладання дорожнього одягу на ділянці Острів – Жужеляни».

Станом на 3 листопада проведені такі роботи:

  • вирубка порослі та кущів на протяжності 8 км;
  • земляні роботи;
  • зрізано зношене дорожнє покриття довжиною 4 км;
  • на 2 км дороги провели роботи для розширення проїзної частини та забезпечили проїзд транспорту у нижньому шарі асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім укріпленням основи.

В рамках капітального ремонту цієї дороги буде повністю замінений дорожній одяг, розширена проїзна частина, облаштована дорожня інфраструктура, проведений ремонт усіх штучних споруд, в межах населених пунктів влаштоване освітлення та проведені заходи з безпеки дорожнього руху.

Ремонт дороги заплановано завершити до кінця наступного року.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ «Дрог-Буд».

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.