SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
“Ми приїхали, щоб говорити про те, що робити з цими територіями і які альтернативні місця ми можемо створити,” – Іван Лукеря про потенціал Червоноградської ОТГ

27 листопада, делегація народних депутатів України на чолі з заступником міністра розвитку громад і територій Іваном Лукерею відвідали Червоноград. В рамках робочого візиту, обранці поспілкувались із головами новостворених ОТГ, оглянули як ведуться роботи на спорткомплексі “Шахтар” та побували на шахті “Межирічанська”.

“Ми приїхали, щоб говорити про те, що робити з цими територіями і які альтернативні місця ми можемо створити. Тому оглядаємо інфраструктуру, оцінюємо, які проекти можемо реалізувати на базі тієї інфраструктури, яка є на території і навколо шахт» – розповів у коментрарі журналістам “Бужнету” заступник міністра Іван Лукеря.

А ось як високопосадовець оцінив потенціал новоствореної Червоноградської ОТГ, дивіться у сюжеті журналістів телеканалу “Бужнет” (натискайте на фото).

Додамо, в ході візиту на шахту “Межирічанська”, Іван Лукеря ознайомився із організаційною структурою шахти та виробничими процесами.

Зокрема, як розповіли керівники підприємства, сьогодні на шахті працює 1066 працівників. Вони працюють у 4 зміни. В зміну під землею працює 70-80 гірників, які безпосередньо видобувають вугілля, а працівники інших професій забезпечують життєдіяльність шахти.

Розповіли гостям і про особливості користування саморятівником.

Обговорили і актуальні проблемні питання, серед яких вчасна виплата заробітної плати, ринки збуту вугільної продукції та перспективи галузі.

Нагадаємо, що на початку жовтня «Шахта «Межирічанська» достроково виконала річний план з видобутку вугілля – 175 тис тонн. За 10 місяців 2020 року середньодобовий видобуток по шахті при плані 578 тонн склав 761 тонну за добу.

Гірники шахти вже третій рік поспіль відзначають дострокове виконання річного плану.

Додамо, що відокремлений підрозділ «Шахта «Межирічанська» входить до складу ДП «Львіввугілля» з долею державної частки в статутному фонді 100 %. Керівником підприємства є Ігор Крокош.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.