SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Молоді червоноградці виступали на Чемпіонаті України з плавання

З 14 по 17 лютого у місті Дніпро проходив Чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів. У змаганнях взяли участь 495 спортсменів з 22 областей та міста Київ.

Вихованці Червоноградської дитячо-юнацької спортивної школи №2 потрапили до складу збірної команди Львівської області.

Владислав Пятночко фінішував 11-им на дистанціях 50 та 100 метрів на спині і не потрапив до фіналу А, у якому змагалися 8 спортсменів.

Юлія Пятночко двічі потрапила до фіналу А. На дистанції 100 метрів на спині фінішувала 8-ю. А на дистанції 50 метрів на спині в запеклій боротьбі, покращивши ранковий час та поступившись 0,3 секунди бронзовій призерці, посіла 4-е місце.

На дистанції 50 метрів вільним стилем Юлі, на жаль, не вистачило 0,5 секунди до нормативу майстра спорту.

Ігор Бунда фінішував на дистанціях 50, 100 та 200 метрів вільним стилем із кращим особистим часом.