SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Мобільні бригади в Червонограді протестували на COVID-19 вже 75 осіб

У Львівській області мобільні бригади, у складі сімейного лікаря та медичної сестри, продовжують здійснювати експрес-тестування громадян, які повернулися із-за кордону. Число людей, які пройшли аналіз, зросло до 3696 осіб.

Відтак, упродовж 7 квітня, тестування здійснювалось у всіх районах Львівщини, крім Пустомитівського, Перемишлянського, Радехівського і Жовківського. Про це повідомляє Львівська ОДА.

Тестуванням вдалось охопити 677 осіб.

Зазначимо, за станом здоров’я осіб, які відмовляються проходити тестування, постійний нагляд вестиме сімейний лікар, а працівники поліції складають відповідний протокол. Результати 677 осіб є негативними.

У разі, коли експрес-тести осіб є позитивними – аналіз скеровують на тест ПЛР і вже після результатів полімеразно-ланцюгової реакції у особи фіксують/не фіксують наявність коронавірусної інфекції.

Експрес- тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну упродовж двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус. Безкоштовним тестуванням охоплять також медиків. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують із людьми і є в зоні ризику.

Додамо, в Червонограді 7 квітня, дві мобільні бригади медиків ЦПМСД та міської лікарні протестували 33 мешканців, що повернулись з закордону. Загалом протестовано 75 червоноградців.
Всі результати – негативні.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.