SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
«Львівщина має негайно пришвидшити комплектування підрозділів територіальної оборони», – Максим Козицький

Станом на зараз, кількість охочих вступити до лав резервістів територіальної оборони на Львівщині збільшується. На цьому сьогодні наголосили в межах наради під головуванням очільника області Максима Козицького та заступника Віталія Загайного.

Учасниками стали голови райдержадміністрацій, командири батальйонів та керівники районних територіальних центрів комплектування (РТЦК).

Очільник області першочергово звернув увагу на стан комплектування підрозділів територіальної оборони у Львівській області. У відповідь командири семи батальйонів розповіли, що зараз в області працюють над тим, щоб цей показник зростав ще більше.

«Новини з фронту дають зрозуміти, що не варто зволікати. У випадку надзвичайної ситуації, Сили територіальної оборони Львівщини повинні реагувати професійно та скоординовано. Львівщина має негайно пришвидшитися із комплектуванням підрозділів територіальної оборони. Кожен населений пункт області повинен напрацювати програму розвитку спротиву і надати підтримку батальйонам ТрО. У кожному населеному пункті мають бути облаштовані місця, де жителі Львівщини готуватимуться до національного спротиву. Районні центри зайнятості повинні включитися в активну роз’яснювальну роботу з людьми щодо можливості проходження військової служби та служби в резерві у складі сил ТрО. Захисні споруди в області привести у повну готовність! Ми зобов’язані бути готовими до будь-яких варіантів розвитку подій», – наголосив Максим Козицький.

За словами голови ОДА, співробітники РТЦК мають активізувати роз’яснювальну роботу в частині територіальної оборони серед населення. Зокрема, це стосується трудових колективів, підприємств та організацій, аби донести вичерпну інформацію про Закон «Про основи національного спротиву» до якомога більшої аудиторії.

Також на нараді обговорили забезпеченість області захисними спорудами цивільного захисту. На Львівщині існують 937 укриттів державної, комунальної та приватної власності.

Джерело – Львівська ОДА

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.