SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Куди можна записати вашу дитину в Червонограді чи Сокалі (гуртки та секції)

У цій публікації ми зібрали для вас ідеї, як і де, крім школи, може себе проявити ваша малеча. Гуртки і секції міст Червонограда і Сокаля.

 Відділ Культури Сокальської Райдержадміністрації поширює наступні оголошення:

Хореографічний колектив народного танцю ” Веселка” Сокальського РНД, (керівник Надія Ганіткевич) проводить набір дітей на навчання з хореографії. Вік ( 4 -15 років). Звертатися за телефоном 0936029918.

Народний аматорський драматичний театр “Над часом”, керівник – Рожак Юлія Володимирівна, Сокальського районного народного дому оголошує набір творчої молоді віком від 14 років. Прослуховування відбудеться 08.09.2020р з 16.00-19.00 год. З нетерпінням чекаємо на талановитих дітей. Контактний телефон: 0639704569.

Також запрошують діток на танцювальний гурток при церкві у смт. Жвирка:

Проводиться набір дітей віком 4-5років в підготовчу групу танцювального колективу “Жвирківські візерунки” при церкві Святого Духа смт. Жвирка. Перше заняття 2 вересня о 17год.

Федерація “Карате-до Шотокан Червоноград-Сокаль”

“Карате, мабуть, один з найкращих способів врятувати від деградації “телефонне покоління”.Краще тренуватись ніж “зависати” у гаджетах! Прийдіть, переконайтесь! Запрошуємо з вересня.
Червоноград: СЗШ №3, понеділок, середя, п’ятниця 18.00 год.
Сокаль: СЗШ №3, вівторок, четвер, субота 18.30 год.

Також у церкві Пресвятої Богородиці Владичиці України запрошують на гурток шахів. Заняття планують проводити по півтори години тричі на тиждень. Записатись можна за номером телефону: 063-457-14-85.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.