КОСМІЧНІ МОЖЛИВОСТІ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК – У Сокальській МАН відбувся навчальний семінар
5 лютого 2020 року на базі Сокальської Малої академії наук учнівської молоді відбувся навчальний семінар «Теорія та практика дистанційного зондування Землі».
У вересні 2018 року НЦ «МАН України» отримала статус Академії Copernicus і є єдиною організацією такого роду в Україні. Мережа таких академій діє майже у всіх країнах Європейського Союзу, і Україна, одна з перших країн – не членів ЄС, якій надано такий високий статус, стала 37 учасником цієї поважної організації.
Робота Академії Copernicus спрямована на освоєння космосу і відкриває нові можливості дослідження земної поверхні за допомогою сучасних супутників ДЗЗ.

5 лютого 2020 року на базі Сокальської Малої академії наук учнівської молоді відбувся навчальний семінар «Теорія та практика дистанційного зондування Землі». Про це повідомила на Facebook-сторінці Лабораторія “ГІС та ДЗЗ” – Академія Copernicus МАНУ методист Львівської обласної МАН Любомира Шевчук.

У роботі семінару взяли участь методисти Сокальської МАН та учителі географії Сокальського району. Опановувати основи дистанційного зондування Землі учителям допомагала методист Львівської обласної МАН, Шевчук Л.Г., яка у 2019 році брала участь в освітньому заході для педагогів MAN _EdSpase “Інновації в освітньому просторі МАН» на тему «Технологія застосування геоінформаційних систем у позашкільній дослідницькій діяльності».

Основною метою семінару була необхідність адаптації та апробації педагогічних методів дистанційного зондування Землі та геоінформаційних систем до віку дітей, які навчаються у школі, і ознайомлення вчителів з можливостями цих технологій.
Учасниками семінару успішно відпрацьовали практичну роботу на тему: «Застосування даних дистанційного зондування Землі на прикладі оцінки наслідків лісової пожежі у Херсонській області». Всі вчителі отримали набір робочих матеріалів( на електронних носіях) для впровадження цього курсу у закладах позашкільної та загальної середньої освіти.



