SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Команда СК GEPARD посіла перше загальнокомандне місце на відкритому Кубку Львівської області з Шотокан карате-до SKIF

25 вересня відбувся Відкритий Кубок Львівської області з Шотокан карате-до SKIF, У змаганнях брало участь близько 250 спортсменів з семи клубів Львівщини та інших регіонів України.

Команда СК GEPARD з м.Великі Мости зуміла створити здорову конкуренцію та посісти перше загальнокомандне місце. Це був перший турнір поточного змагального сезону, але це не завадило показати хороший результат і з 45-ти індивідуальних категорій вибороти 24 золотих медалей та з 9-ти командних категорій – 5 золотих! Незважаючи на великий розрив між змаганнями, сенсей зумів професійно підготувати своїх вихованців, які порадували його неймовірними результатами.

Додамо, що вже 3 жовтня відбувся Кубок України з Шотокан карате до SKIF. Karate Club GEPARD, у складі десяти спортсменів, в загальну скарбницю збірної Львівської області здобув такі результати: 9 золотих медалей; 1 срібна медаль; 2 бронзові медалі.

Попереду каратистів СК GEPARD чекає насичений змаганнями жовтень. Тож побажаємо спортсменам, тренеру, Матяшу Олегу Дмитровичу, і усій спортивній сім’ї СК GEPARD успіхів, перемоги і підкорення нових вершин.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.