SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Коли у Поздимирі відновлять роботу місцевого ФАПу?

26 квітня директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги Анна Ярмола, заступниця міського голови Червонограда Надя Земницька та депутат Червоноградської міської ради Олег Мусій зустрілись із мешканцями Поздимира, які звернулись із проханням відновити у селі роботу фельдшерсько-акушерського пункту.

Про це повідомили у Червоноградській міській раді ОТГ.

У зв’язку з децентралізацією та створенням нових об‘єднаних громад, ФАП у Поздимирі, який обсуговувала Радехівська районна лікарня, мав би перейти до Червоноградської об‘єднаної територіальної громади та, відповідно, у підпорядкування Червоноградського Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Однак, керівництво Радехівської районної лікарні вирішило ліквідувати ФАП, а відтак, залишившись у селі без первинного медичного супроводу, мешканці Поздимира забили на сполох.

Під час зустрічі Анна Ярмола зауважила, що для того, аби ввести у структуру ЦПМСД ще півставки медичної сестри ( яка б здійснювала патронаж новонароджених та надавала допомогу при невідкладних станах), а також відкрити в колишньому приміщенні фапу пункт здоров‘я, слід насамперед перейняти на баланс обладнання колишнього фельдшерсько-акушерського пункту та погодити це рішення на сесії міської ради.

Тож наразі, директорка ЦПМСД Анна Ярмола та заступниця міського голови Червонограда Надія Земницька займатимуться вирішенням питання про передачу обладнання колишнього фапу з Радехівської районної лікарні на баланс Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.