SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Карантин вихідного дня таки буде – що про це думають жителі Червоноградського району (опитування)

МОЗ ініціював запровадження карантину “вихідного дня”. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Очільник МОЗ зауважив, що відомство пропонуватиме уряду “жорсткий карантин вихідного дня”.

Заклади харчування у вихідні дні зможуть працювати на винос.

“З 00:00 суботи до 00:00 понеділка в країні будуть працювати виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автозаправні станції та ветеринарні аптеки”, – сказав Степанов.

Карантин вихідного дня передбачає: обмеження відвідування торговельно-розважальних центрів та фудкортів, заклади харчування зможуть продавати їжу з собою, розважальні заклади та фітнес-центри зачинять, магазини у ТРЦ працюватимуть, проте з дотриманням вимог – 1 людина на 20 квадратів.

У зв’язку з впровадженням карантинних вихідних, журналісти телеканалу “Бужнет” провели опитування у соцмережі. У ньому ми розпитували жителів Червоноградського району про те, чи варто в суботу-неділю закривати все, крім критичної інфраструктури – продуктових магазинів, аптек та транспорту.

Відтак, учасникам опитування було запропоновано 4 варіанти, з яких можна було обрати декілька. Тож думки людей розділились так:

  • Підтримали ідею жорсткого карантину у вихідні найбільше – це 47% опитаних.
  • За варіант “Всіх не закриють! Хто свідомий, то дотримується карантину і зараз, а кому байдуже – не буде і у вихідні сидіти вдома” – поставили свою позначку 37% опитаних.
  • Та проти карантинного вікенду – 16% опитаних користувачів facebook.
  • Жодна людина не віддала свій голос за варіант – “Я перехворів/ла ковідом, тому знаю, що ця небезпечна хвороба передається не тільки в суботу і неділю.”

Крім того, додаємо коментарі учасників опитування. Зазвичай, люди реагували доволі різко на таку ініціативу від МОЗ.

За повідомленням Національної служби здоров’я України.

“За останні місяці рівень захворюваності на COVID-19 суттєво зріс. Впродовж жовтня виявлено понад 180 тис. нових випадків, що вдвічі більше, ніж у вересні. Кількість пацієнтів, госпіталізованих з COVID-19 у жовтні, порівняно з вереснем зросла на майже 80%. У жовтні госпіталізували 51 082 пацієнти”, – йдеться у повідомленні.

Бережіть себе, не забувайте маску і дотримуйтесь дистанції!

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.