SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Карантин в Україні пом’якшили і продовжили до 22 червня

20 травня на засіданні уряду було прийнято рішення відновлення з 22 травня роботи міського та приміського транспорту, готелів, проведення спортивних змагань та обрядів в церквах.

Відповідне рішення прийняли на засіданні уряду.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів про впровадження адаптивного карантину в регіонах.

Степанов озвучив три критерії послаблень карантину в регіонах: захворюваність за останні 7 днів на 100 тис. населення; заповненість ліжок у лікарнях (не повинна перевищувати 50%) та кількість тестувань, які проводяться в кожному регіоні.

“Всі ці критерії відповідають кожному етапу (виходу з карантину – ред.), якщо дотримується той чи інший регіон певних критеріїв, то він може переходити на наступний етап пом’якшень. Ці етапи ми будемо вводити відповідно 22 травня, 1 червня, 10 червня і 22 червня”, – відзначив Степанов.

Постанову про продовження карантину повинні опублікувати 21 травня, щоб вона набрала чинності.

Прем’єр-міністр на своїй сторінці у facebook написав:

Регіони України, в яких за останні 7 днів на 100 тисяч населення налічується в середньому менше 12-ти нових випадків COVID-19, середня кількість ПЛР та ІФА тестувань становить більше 12-ти, а завантаженість ліжок в лікарнях, куди госпіталізують пацієнтів з коронавірусом, складає менше 50%, можуть послабити протиепідеміологічні заходи та поступово відновлювати роботу транспорту. Таке рішення прийнято Урядом сьогодні, 20 травня. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Сьогодні Уряд схвалив рішення, що в регіонах, де епідеміологічна ситуація йде на спад і це підтверджується відповідними ознаками, з 22 травня послаблюється карантин та може поступово відновлюватися транспорт. Вже з цієї п’ятниці – регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, внутрішньообласному та міжнародному сполученні, а з 25 травня дозволяється перевезення пасажирів у метро. Але за обов’язкового дотримання всіх необхідних заходів безпеки: масочного режиму, температурного скринінгу, постійної дезінфекції тощо”, – відмітив очільник Міністерства.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.