SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Карантин послаблено. Львівщина у “жовтій” зоні

Державна комісія прийняла рішення скасувати на території Львівської області обмеження червоної карантинної зони. Регіон стане “жовтим” з опівночі 26 квітня. За словами міністра, таке рішення прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 25 квітня.

Додамо, сьогодні, 16 квітня, у Сокальській міській раді під головування міського голови Сергія Касяна відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Члени комісії розглянули питання “Про вжиття заходів з попередження поширення коронавірусної хвороби”. Заслухали доповідь в.о. головного лікаря КНП “Сокальська РЛ” Романа Шведа.

Голова комісії Сергій Касян зазначив, що Львівщина від 26 квітня перебуває у “жовтій зоні”.

Міська комісія вирішила з 27 квітня встановити на території Сокальської міської ради наступні обмеження:
– проведення масових заходів (культурних та спортивних) дозволяється із заповненістю залу до 50%;
– проведення матчів, командних ігрових видів спорту , але з обмеженнями щодо кількості осіб;
– робота ресторанів, кафе, барів дозволяється з дотриманням карантинних вимог до 24 години; розміщення відвідувачів – не більше 4 людини за столом, відстань між столами – не менше 2 метрів.

Дозволяється діяльність суб’єктів господарювання з нанесенням маркування для дотримання дистанції між відвідувачами більш ніж 1,5м. Усі працівники повинні мати засоби індивідуального захисту (маски, респіратори, медичні рукавиці), а також у торгових закладах повинні на видимому місці стояти антисептики.

У Червонограді учні молодшої школи підуть на навчання, а непродовольчі ринки працюватимуть з дотриманням усіх протиепідемічних вимог. Таким було рішення комісії від 23 квітня. У Червоноградській ОТГ з 00.00 год. 26 квітня 2021 року:
🔺відновити освітній процес для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти
🔺відновити роботу закладів дошкільної освіти
🔺запровадити окремий режим роботи непродовольчих ринків за встановленим протоколом.

Додамо, за попередню добу у Львівській області провели 1082 дослідження на коронавірус, з них – 311 позитивних. В Червоноградському районі за неділю новх випадків ковіду не виявлено. Станом на 26 квітня, в Сокальській лікарні на стаціонарі в інфекціному відділенні перебуває 55 пацієнтів.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.