SmartNews

головні новини Червонограда, Сокаля та регіону
Капітальному ремонту будівлі та благоустрою території інфекційного відділення Сокальської лікарні БУТИ!

25 травня Конкурсна рада з реалізації Програми проведення обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області затвердила 32 потенційних переможці конкурсу проєктів регіонального розвитку на 2021 рік.

До списку переможців увійшов і проєкт Сокальської міської ради «Капітальний ремонт будівлі та благоустрій території інфекційного відділення КНП «Сокальська районна лікарня”. Загальна вартість робіт на цьому об’єкті – 3 млн 400 тис грн, половину цієї суми надійде з обласного бюджету, а 50% співфінансування – повинні забезпечити місцеві бюджети.

Відтак, 4 червня відбулася позачергова сесія Червоноградської районної ради. У її роботі взяли участь голова райдержадміністрації Андрій Дяченко, перший заступник голови РДА Ірина Наливайко, керівник апарату Мирослав Зінов’єв та начальник фінансового управління РДА Галина Леонова, заступник начальника гуманітарного управління РДА Руслана Антонюк.

На порядок денний було винесено 7 питань. Зокрема, депутати затвердили дві районні програми (Програма покращення санітарного-екологічного стану території Червоноградського району на 2021 рік та Програма підтримки бюджетних установ у сфері охорони здоров’я Червоноградського району на 2021 рік) та внесли зміни до показників районного бюджету Червоноградського району на 2021 рік.

Також були затверджені Програми були розроблені структурними підрозділами Червоноградської райдержадміністрації з метою забезпечення співфінансування проектів регіонального розвитку.

А це – капітальний ремонту будівлі та благоустрій території інфекційного відділення КНП «Сокальська РЛ» по вул. Шашкевича, 100, м.Сокаль Львівської області, на який виділено кошти в сумі 1 701,440 тис.грн.

Написати коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов’язкові поля позначені *.